HURTOWNIA
ELEKTROTECHNICZNA


Firma rodzinna od 1992 roku

Poniedziałek - Piątek:
7:30 - 17:00
Poniedziałek - Piątek:
7:00 - 16:00
Elwat Gdynia
tel. (058) 62 21 106
elwat@elwat.pl
Poniedziałek - Piątek:
7:30 - 17:00

Elwat Wejherowo
tel. +48 785 853 890
wejherowo@elwat.pl
Poniedziałek - Piątek:
7:00 - 16:00

O nas

770-ELWATzaoga-big

el-plus-logo RGB_www

Elwat Sławomir Didenkow - Firma Rodzinna to przedsiębiorstwo zaopatrzeniowe, które powstało w maju 1992 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych. W pełnym zakresie obsługujemy inwestycje oraz prowadzimy działalność eksportową do takich krajów jak, Francja i Rosja.

Elwat Sławomir Didenkow - Firma Rodzinna od 2006 roku jest udziałowcem ogólnopolskiej grupy zakupowej - Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych ELMEGA, która aktualnie zrzesza 14 hurtowni elektrotechnicznych. Wspólne doświadczenie firm o mocnej pozycji na rynkach lokalnych oraz potencjał grupy pozwala zagwarantować naszym klientom atrakcyjne warunki handlowe.

Od 1 stycznia 2016 roku Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe ELWAT Sławomir Didenkow
należy do Unii Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS. Grupa zrzesza 33 firmy zajmujące się
sprzedażą hurtową artykułów elektrycznych.


Ponad 30 letnie doświadczenie zdobyte na rynku stawia naszą firmę w czołówce oficjalnych dystrybutorów w Polsce północnej takich producentów jak: ABB, LEGRAND, RELPOL, OBO BETTERMAN, NKT CABLES, HAGER.

Dlaczego my?

1

DOŚWIADCZENIE

Ponad 20 lat obecności na rynku. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewnia pełne doradztwo techniczne, fachową obsługę oraz szybki i terminowy transport materiałów do klienta lub na plac budowy.

2

PROFESJONALIZM

Jesteśmy profesjonalistami dla których kontakt z klientem i jego zadowolenie jest priorytetem. Starając się wyjść na przeciw oczekiwaniom wobec naszej firmy, ciągle podnosimy kwalifikacje organizując szkolenia dla pracowników z dziedziny elektrotechniki i doradztwa handlowego.

3

SZEROKA OFERTA

Szeroki asortyment artykułów elektrotechnicznych, energetycznych oraz automatyki przemysłowej i mieszkaniowej pozwala nam na kompleksową obsługę wielu inwestycji budowlanych na terenie województwa pomorskiego jak i całego kraju. Prowadzimy także działalność eksportową do takich krajów jak Francja, czy Rosja.

4

TRADYCJA

Tradycją naszej firmy stało się organizowanie dni otwartych, umożliwiając tym samym naszym klientom bezpośredni dostęp do produktów, nowości a także możliwość udziału w szkoleniach oraz moc innych atrakcji.

Opinie

Bardzo dobra hurtownia materiałów elektrotechnicznych przyjazna lokalizacja dobry dojazd na miejscu znajdziemy szeroki wybór wszelkich materiałów przewodów opraw oświetleniowych wyłączników itd po prostu wszystko co potrzebne do nowoczesnych instalacji elektrycznych bardzo miła obsługa i fachowe doradztwo zamówienia realizowane terminowo sprawia że zakupy u nich to prawdziwa przyjemność nie wspomnę już o bardzo konkurencyjnych cenach gorąco polecam wszelkim elektoinstalatorom i nie tylko.

Krzysztof Góral

Witam! konkretna i rzetelna firma... Towarów elektrotechnicznych jest duża gama do wyboru dla nawet bardzo wymagających... Jest tam wszystko, pięknie wyeksponowane super... Obsługa na wysokim poziomie... Dla nich zadowolenie klienta z produktu jest najważniejsze, wtedy klient powraca ponownie. Towar jest sprzedawany w korzystnych cenach... Budujesz modernizujesz firmę, remontujesz dom polecam pełen profesjonalizm firmy Elwat pozdrawiam!

Adam Kalista

Obsługa pierwsza klasa, można liczyć na pomoc w wyborze oraz naprawdę fachowe porady, praktycznie w każdej dziedzinie. Nie można nie wspomnieć o tym, że asortyment jest bardzo, bardzo szeroki, a co najważniejsze dostępny praktycznie od ręki i co bardzo ważne to wszystko w przystępnych cenach.
Podsumowując - wszystko szybko, sprawnie, konkretnie i w miłej atmosferze!
Polecam w 100%!

Przemysław Part

Nasz zespół

Karol Klimaszewski


specjalista ds. handlowych
519 165 244
klimaszewski@elwat.pl

Bartłomiej Wiśniowski


specjalista ds. handlowych
510 296 944
wisniowski@elwat.pl

Olga Ciesielska


specjalista ds. handlowych
tel.501 529 981
e-mail: ciesielska@elwat.pl

Jerzy Kwapich


specjalista ds. inwestycji
tel. 785 853 802
kwapich@elwat.pl

Sebastian Sikora


specjalista ds. inwestycji
501 530 084
sikora@elwat.pl

Maciej Kmiecik


projektant oświetlenia
785 853 820
kmiecik@elwat.pl