HURTOWNIA
ELEKTROTECHNICZNA


Firma rodzinna od 1992 roku

Poniedziałek - Piątek:
7:30 - 17:00
Poniedziałek - Piątek:
7:00 - 16:00

Gdynia


Informacje kontaktowe

Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe
Elwat Sławomir Didenkow
81-506 Gdynia
ul. Stryjska 26

NIP:586-010-61-43
Regon: 190589318
Bank Spółdzielczy w Sztumie O/Gdynia
10 8309 0000 0066 0406 2000 0010

tel. (058) 62 21 106
fax: (058) 66 20 124
E-mail: elwat@elwat.pl

Zapraszamy: PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7.30 - 17.00

Formularz kontaktowy

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Elwat Sławomir Didenkow z siedzibą: 81-506 Gdynia, ul. Stryjska 26 NIP: 5860106143

    Specjaliści ds. handlowych

    Specjaliści ds. inwestycji

    Bartłomiej Wiśniowski


    specjalista ds. handlowych
    tel. +48 510 296 944
    e-mail: wisniowski@elwat.pl

    Karol Klimaszewski


    specjalista ds. handlowych – oświetlenie
    tel. +48 519 165 244
    e-mail: klimaszewski@elwat.pl

    Olga Ciesielska


    specjalista ds. handlowych
    tel. 501 529 981
    e-mail: ciesielska@elwat.pl

    Specjaliści ds. inwestycji

    Jerzy Kwapich


    specjalista ds. inwestycji
    tel. 785 853 802
    e-mail: kwapich@elwat.pl

    Sebastian Sikora


    obsługa inwestycji
    tel. +48 501 530 084
    e-mail: sikora@elwat.pl

    Maciej Kmiecik


    projektant oświetlenia
    tel. +48 785 853 820
    e-mail: kmiecik@elwat.pl

    Aleksandra Jaskólska


    główny księgowy
    tel. 501 530 489
    e-mail: jaskolska@elwat.pl

    Mirosław Molenda


    dyrektor ds. handlowych
    tel. 501 530 324
    e-mail: molenda@elwat.pl